تبلیغات
گوگل فارسی ::. - لیست سریال هایی که تاکنون در فارسی 1 نمایش داده شده اند..
گوگل فارسی ::.
گوگل حقیقت گوی سیاسی-فرهنگی-اجتماعی
هو العلیمــــــ..


فارسی وان - فارسی1 - Farsi 1

* لیست سریال هایی که تاکنون در فارسی 1 نمایش داده شده اند به همراه ژانر، خلاصه داستان و موضوعات برجسته آنها  • نام سریال
  • ژانر
  • خلاصه داستان
  • موضوعات برجسته
جسور و زیبا
 
(محصول آمریکا)
Daily soap
دختر و پسری بعد از ازدواج شرکت مد تاسیس می کنند و بچه دار می شوند. با گذشت داستان معلوم می شود که پسر بزرگ خانواده ناشی از رابطه مادر خانواده قبل از ازدواج است.
- فرزند نامشروع
ویکتوریا
 
(محصول کلمبیا)
Daily soap
ویکتوریا زنی 50 ساله است. او بعد از سال ها زندگی با شوهرش متوجه می شود که او با دستیارش رابطه دارد بعد از مدتی خود ویکتوریا هم با مرد دیگری به نام ژرونیمو آشنا می شود. در همین حین دختر بزرگ ویکتوریا پس از رابطه با دوست پسرش باردار می شود؛ دختر کوچک او هم مورد تجاوز مردی قرار می گیرد. پسر ویکتوریا هم از غافله عقب نمی ماند و با دوست مادرش رابطه برقرار می کند.
- خیانت زن و شوهر به یکدیگر
 
- تجاوز
- دوستی با جنس مخالف
- بارداری قبل از ازدواج
سامسون
 
(محصول کره جنوبی)
Daily soap
سامسون بعد از قطع رابطه با دوست پسرش زندگی بدی تجربه می کند تا اینکه رئیسش با او قرار می گذارد.
- دوستی با جنس مخالف
همسر یا دردسر
 
(محصول کره جنوبی)
Daily soap
دختر صاحب هتل حافظه اش را از دست می دهد. لوله کش آن هتل هم نهایت استفاده را از این موقعیت می کند و درصدد ازدواج با آن دختر بر می آید.
 
دارما و گرگ
 
(محصول آمریکا)
Comedy
دارما فرزند نامشروع یک زوج ازدواج نکرده است (به عبارت دیگر partner یک دیگر هستند). دارما با پسری آشنا می شود و ازدواج می کند.
- فرزند نامشروع
 
- رفتارهای جنسی و زننده
ریبا
 
(محصول آمریکا)
Comedy
یک زن خواننده با سه فرزندش زندگی می کند. او بعد از مدتی می فهمد که همسر دندانپزشکش، دستیارش را حامله کرده است. از طرف دیگر، دختر 17 ساله اش که عضو تیم فوتبال بوده توسط کاپیتان تیم فوتبال حامله شده و قصد دارد بچه را نیز نگهدارد.
- خیانت به همسر
 
- بارداری قبل از ازدواج
- فرزند نامشروع
آشنایی با مادر
 
(محصول آمریکا)
Comedy
تد و دوستانش با هم در رستورانی جمع می شوند و خاطره های خود را برای هم تعریف می کند. تد و دوستانش در این رستوران از رابطه های دوستی و جنسی خود با دختران و پسران مختلف تعریف می کنند.
- رابطه های جنسی قبل از ازدواج
 
- رفتارهای های جنسی و زننده
شب به شب
 
(محصول کره جنوبی)
Daily soap
یک متخصص آثار باستانی است با کارآگاهی که برای اداره میراث فرهنگی کره فعالیت می کند، کار می کند. این دو طی فعالیت دو نفره ای که دارند عاشق یکدیگر می شوند.
- رابطه قبل از ازدواج
ققنوس
 
(محصول کره جنوبی)
Daily soap
«جی هیون» عاشق «سی هون» می شود و با وجود اینکه والدینش مخالف ازدواج او با یک یتیم هستند، برای نگهداشتن او هر کاری می کند. او حامله می شود و زندگی مجلل و مرفه اش را ترک می کند تا در کنار معشوقش باشد. اما بعد از سقط بچه اش، در مورد انتخابش تردید می کند و سی هون را ترک می کند. بعد از 10 سال بدبختی و فلاکت و از دست دادن ثروتش، حالا جی هیون 32 ساله مطلقه، دیگر کاملا شخصیتی متفاوت است.
- رابطه جنسی قبل از ازدواج
 
- بارداری قبل ازدواج
- سقط جنین
مونس و مونس
 
(محصول کلمبیا)
Daily soap
مردی دو زن دارد و دو زندگی متفاوت. همسرانش از وجود هم خبر ندارند. مونس با یکی از آنها ازدواج کرده و با دیگری بدون ازدواج رابطه دارد. او از هر دو صاحب فرزند شده. در این میان رئیس مونس هم درگیر رابطه با دختری می شود و زن او هم از این موضوع خبر ندارد.
- رابطه نامشروع
 
- فرزند نامشروع
همسر من بی نظیره
 
(محصول کره جنوبی)
Daily soap
داستان موفقیت مردی است که همسرش برای اینکه به او کمک کند، به هر کاری دست می زند تا بلکه از ماحصل تلاش آن مرد و موفقیتش، او هم بتواند یک خانم خانه دار با مشخصات اجتماعی بالا شود.
- رابطه قبل از ازدواج
 
- خیانت زن و شوهر به یکدیگر
- رابطه نامشروع
افسانه افسونگر
 
(محصول کره جنوبی)
Daily soap
«ری یونگ» نمایشنامه نویس موفق است. بعد از اینکه که پدرش بخاطر رابطه ای که با زن دیگری داشت، خانه را ترک کرد، برادرش مرد و مادرش نابینا شد. تمام کودکیش را با نفرتی که از پدر داشت، پشت سر گذاشت و به امید روزی که بتواند از او و خانواده جدیدش انتقام بگیرد، بزرگ شد.
- خیانت به همسر
 
- رابطه قبل از ازدواج
سفری دیگر
 
(محصول مکزیک)
Daily soap
داستان مربوط می شود به زمانی که مردی 70 ساله عاشق دختری جاه طلب و حسابگر می شود که همسن دخترش است. این پیشامد سبب سکته ناگهانی او می شود. در مدتی که پیرمرد در بیمارستان است، همسر جدیدش با کس رابطه جنسی برقرار می کند.
- خیانت به همسر
 
- رابطه نامشروع
24
 
(محصول آمریکا)
جنایی و پلیسی
هر قسمت سریال 24 بیست و چهار ساعت  از زندگی جک باور را شرح می دهد. جک باور رئیس یک تیم از سازمان سیا است که وظیفه حفاظت از آمریکا و شهروندانش در مقابل حملات تروریستی  را بر عهده دارد. از طرفی جک باید خانواده خود را نیز در برابر تروریست ها محافظت نماید.
- در فصلی از این سریال مسلمانان تروریستی نشان داده می شوند که می خواهند یک از ایالت های آمریکا را با بمب هسته ای منفجر کنند؛ آنها قبل از  اجرای نقشه شان نماز می خوانند و از شکنجه کردن و تکه تکه کردن انسان های بیگاه ابایی ندارند.
فرار از زندان
 
(محصول آمریکا)
جنایی و پلیسی
مابکل تمام تلاش خود را می کند تا به زندان راه یابد. برادر وی که متهم به قتل شده است و در آستانه اعدام قرار دارد . او کاملا بی گناه است و مایکل با به کار گرفتن حیله های مختلف سعی در وارد شدن به زندان و نجات برادرش دارد .
- این سریال آمریکایی جزو پرطرافدارترین سریال های جهان است. جلب مخاطب گسترده از اهداف به نمایش در آمدن فرار از زندان به شمار میرود.
در جستجوی پدر
 
(محصول کلمبیا)
Daily soap
مارگاریتا در یک گروه نوازنده سه نفری در یک رستوران معمولی آواز می خواند. مارگاریتا توسط مردی که او  را می شناسد مورد تجاوز قرار می گرفت، او از این رابطه اجباری صاحب فرزند میشود.
- تجاوز
 
- فرزند نا مشروع
همسایه ها
 
(محصول کلمبیا)
Daily soap
اسکار با رانندگی تاکسی روزگارش را می گذراند که با برنده شدن بلیط بخت آزمایی زندگیش زیر و رو می شود. او می خواهد با دختری به نام «تاتیانا» ازدواج کند اما متوجه می شود که او معشوقه مرد دیگری است. آن مرد که از قضا رئیس تاتیانا هم هست با کس دیگری غیر از او هم رابطه دارد.
- رابطه نامشروع
معجزه کوچک
 
(محصول آمریکا)
سریال کودکان
معجزه کوچک، داستان خانواده ای است که پدر آن خانواده یک مهندس سازنده رباط است. تد لاسون، یک روز ماحصل کار خود را به شکل دختر بچه ای مکانیکی که شبیه به یک رباط حرف می زند، را به خانه می آورد.
 
آرزوی عروسک پارچه ای
 
(محصول ترکیه)
سریال کودکان
عروسک پارچه ای تبدیل به دختری جوان می شود و ماجراهایی را تجربه می کند.
- آرزوی عروسک پارچه ای برای کودکان ساخته شده با این حال لباس نامناسب بازیگران آن و فرهنگ غربی حاکم بر فضای سریال جالب توجه است.
خانه مد
 
(محصول آمریکا)
Daily soap
خانه مد، داستان رقابت بین دو طراح مد را شرح می دهد. دسیسه های این دو طراح برای هم از نگاه «میشل میلر»، خانم خانه داری که آرزو دارد روزی طراح بزرگی شود، به نمایش گذاشته می شود. میشل بعد از مطلع شدن از خیانت همسرش و رابطه او با دستیار تجاریش، بیشتر از قبل به دنبال تحقق آرزوش می رود. از طرف دیگر، میشل با پسر دیگری، که دلش می خواهد در آینده نقاش شود، وارد یک رابطه می شود.
- خیانت به همسر
 
- رابطه قبل از ازدواج
حصار چوبی
Daily soap
در هر قسمت این سریال داستان های مختلفی که برای شهروندان شهری کوچک در یکی از ایالت های آمریکا به وجود آمده، روایت می شود.
- رابطه قبل از ازدواج
 
- بارداری قبل از ازدواج
- در قسمتی از این سریال دختر کلانتر شهر با پسری رابطه برقرار می کند و از این رابطه باردار می شود. برخورد خانواده دختر و پسر با این موضوع به گونه ای بود که انگار مشکل ساده و قابل حلی برایشان به وجود آمده.

 مطالب مرتبط : فارسی وان در ایران دنبال چیست ؟  پرونده فارسی 1


::::::::::::    Ya-zameneahoo.mihanblog.com     ::::::::::::


اللهم عجل لولیک الفرج..نوع مطلب : اجتماعی، سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:24 ب.ظ
I am sure this article has touched all the internet visitors, its really really fastidious post on building up new blog.
جمعه 20 اسفند 1395 11:17 ق.ظ
سلام میشه آخر فیلم هرگز تسلیم نمی شوم برام بف
پنجشنبه 12 اسفند 1395 05:36 ب.ظ
سلام.ببخشید ادمین های وبلاگ تشریف ندارن ؟
پنجشنبه 28 بهمن 1395 08:48 ب.ظ
سلام محمدرضا هستم از همدان اگر امکانش هست اگر زحممتی نیست اغین سریال همسایه هارو بزارین
پنجشنبه 28 بهمن 1395 08:46 ب.ظ
سلام جانه مادرتون این سریال همسایه هارو بزارین
پنجشنبه 7 بهمن 1395 11:13 ق.ظ
سلام.دوست عزیزی ک ملمه گاگپل رو بکار بردی!اول قشنگ و درست جمله ها رو بخون،بفهمشون و بعد تفسیر و تحلیل کن وگرنه چیزی نگی بهتره همه میدونن سایت خبره و ب ادمین هاش درود میفرستیم
چهارشنبه 29 دی 1395 09:32 ب.ظ
گاگولهایی که درخواست سریال میکنید این یک خبره نه سایت کانال فارسی 1
یکشنبه 26 دی 1395 10:40 ق.ظ
هر سایتی ک میرم نوشته سریال همسایه ها 198 قسمت برای دانلود اما نکته عجیب اینه ک بیش از 198 قسمته و نمیدونم چرا حذفشون کردن. شما دارید کاملشو یا میتونید سایتی چیزی معرفی کنید ک کامل کامل داشته باشه؟؟
یکشنبه 26 دی 1395 10:35 ق.ظ
سلام.کسی سریال همسایه ها رو کامل داره؟؟ اگه اشتباه نکنم سال 1389 پخش میشد
شنبه 25 دی 1395 05:26 ب.ظ
اخه ینی چی ؟چرا بدون دلیل میخوان فارسی1 رو تعطیل کنن ؟اه
ی شبکه درست حسابی همین فارسی1 با شبکه های جم بودن ک فارسی1 تعطیل کرد شبکه های جم هم همش سریال های تکراری میزاره یه فیلمو تو 10تا شبکه بخش میکنن.دهه

راستی نظر پایینی هم برا منه .یادم رف اسممو بنویسمهمین
اگه میشههه و به نظرات با ارزش قاعلین یه کاری بکنین
شنبه 25 دی 1395 05:18 ب.ظ
چرا فارسی1 دیگه نشون نمیده؟اونروزم سینا ولی الله گف ک فعالیتش تموم میشه ولی اخه چرااااااااااا؟
تازه فارسی 1 طرفدارم زیاد داش برا چی همچین کرده اخههههه؟واقعا متاسفم براشون.
خسلس از دوستای من براشون نظر گذاشته بودن ک ارزوی عروسک پارچه ای رو پخش کنن یا خیلیای دیگه این درخواستو کرده بودن ولی اصن اهمیت نداده بودن.واقعا که
شنبه 11 دی 1395 05:26 ب.ظ
ازتلاشهای گویندگان فارسی ۱ صمیمانه ممنونیم که سالهاباصدای گرمشان عضوی ازخانواده مابودند.
شنبه 4 دی 1395 04:53 ب.ظ
فارسى وان داره تعطیل میشه براى همین سریال ها رو بازپخش میدن واقعا حیف خیلى خاطره داشتیم با این كانال
شنبه 27 آذر 1395 12:15 ق.ظ
خواهش میكنم سریال همسر یا دردسر رو پخش كنین من با خانواده خیلی ازش خاطره داریم از بهترین فیلماتون بوده پدرم همیشه ب خاطرش محل كارش و ترك میكرد میومد خونه خوب چی میشه اگه پخشش كنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 27 آذر 1395 12:10 ق.ظ
سلام اگه میشه دوباره سریال كره ای همسر یا دردسر رو پخش كنید لطفا ممنونم
جمعه 26 آذر 1395 06:34 ق.ظ
فقط تاوان طلسم زیبا سفری دیگر بقیه کسشعرن
شنبه 20 آذر 1395 12:47 ق.ظ
فارسی1 دیگه جذابیت قبل رو نداره
بهترین سریالاش سفری دیگر, ویکتوریا, طلسم زیبا, در جستجوی پدر, و این سریالای کلمبیایی و مکزیکی بودن
به نظرم بازپخش کنن بهتره
الان بهترین برنامش شده لیت نایت شو سینا ولی اونم دیگه جذابیتی نداره
قبلا بهتر بود
یه دوره ای برای مردم خوب خاطره سازی کرد
جمعه 19 آذر 1395 09:48 ب.ظ
خواهش میکنم اروزی عروسک پارچه ای رو بزارید همه خیلی دوسش دارن
جمعه 19 آذر 1395 09:47 ب.ظ
اوف بجای این همه فیلم چرت ارزوی عروسک پارچ . رو بزارید
سه شنبه 16 آذر 1395 09:24 ب.ظ
فیلمشئون همش روی یه سری موضوع خاص مانور میدن حوصله ادمو سر میبرن مسخره ها
جمعه 12 آذر 1395 09:41 ب.ظ
سلام،میشه لطفا سریال همسایه ها و مونس ومونس رو دوباره پخش كنین؟ سریالهاى جدیدتون اصلا جذاب نیستن
چهارشنبه 10 آذر 1395 01:24 ب.ظ
گور پدرتون با این فیلماتون
سه شنبه 9 آذر 1395 01:32 ق.ظ
سلام من در خواستی دارم اگر
می شه پکه کامل سریال کرهای
عشق بهشتی برای من بف
جمعه 5 آذر 1395 11:59 ب.ظ
سریال همسان رو بازپخش کنید؛همون که نقش اصلیش یه دختر مراکشی به اسم جید بود
جمعه 5 آذر 1395 11:57 ب.ظ
بعضی سریال های شبکه زمزمه مثل اورورا و اوا و حریم شیطان هم خیلی قشنگ بودن؛لطفا بازپخش کنید
جمعه 5 آذر 1395 11:56 ب.ظ
بعضی سریال های شبکه زمزمه مثل اورورا و اوا و حریم شیطان هم خیلی قشنگ بودن؛لطفا بازپخش کنید
شنبه 29 آبان 1395 10:52 ب.ظ
خواهش میکنم سریال تماس رو دوباره پخش کنید خیلی طرفدارداره .من شنیدم دو فصل داره .ممنون
یکشنبه 23 آبان 1395 09:38 ق.ظ
سلام لطفا فیلم سفری دیگر و ویکتوریاو سامسون رو باز پخش کنید خواهش میکنم ازتون مطمین هستم که هستن کسایی مثل من که دوس دارن این فیلم ها باز هم پخش بشه پس لطف کنید پخش کنید.
چهارشنبه 19 آبان 1395 06:13 ب.ظ
سلام توروخدا سریال فریحا رو از اول پخش کنین من فقط نصفشو دیدم میخوام اولاشو ببینم از کنجکاوی دارم میمیرم به خدا
چهارشنبه 19 آبان 1395 05:17 ب.ظ
سلام,چرا سریال هرگز تسلیم نمی شوم از اول پخش شد؟اخه این یعنی چی که وسط سریال ,اونم حای حساس قطع بشه و از اول شروع بشه,لطفا جواب بدین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ :
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :